Promocja na wybrane materiały brukarskie Semmelrock

  • 12.04.2021, 10:44
Promocja na wybrane materiały brukarskie Semmelrock
​​​​​​​Promocja na wybrane materiały brukarskie Semmelrock trwa od 1 kwietnia. Firma dołączyła do akcji, którą pod nazwą Korzyści Murowane zorganizował Wienereberger. Klienci, którzy wezmą udział w promocji mogą zyskać nawet 3 500 zł.

Korzyści Murowane to promocja konsumencka. Uczestniczyć w niej mogą inwestorzy indywidualni, ale zakupy dla nich mogą zrealizować także wykonawcy, którzy mają zrealizować dla nich daną usługę. Promocją objęte są pustaki z ceramiki poryzowanej Porotherm i dachówka Koramic. 1 kwietnia br. do akcji Winerbergera dołączyła firma Semmelrock, wprowadzając do akcji wybrane materiały do utwardzania nawierzchni wokół domu.

Promocja na wybrane materiały brukarskie Semmelrock, zgodnie z regułami całej akcji, polega na zwrocie pieniędzy przelewem na konto klienta. Jeżeli klient zdecyduje się na zakup materiałów z wszystkich trzech grup produktowych (pustaki, dachówka, materiały brukarskie), zwrot ten może osiągnąć wysokość nawet 3 500 zł.

Aby uzyskać korzyści oferowane w promocji, kupujący musi PRZED ZAKUPEM zarejestrować się na stronie Promocji i aktywować wybraną Promocję (zakup produktów Porotherm i/lub Koramic i/lub Semmelrock). Dopiero po rejestracji i aktywowaniu wybranej opcji klient dokonuje zakupu, po czym musi zarejestrować dokumenty potwierdzające zakup. W przypadku produktów Wienerberger uczestnicy mogą skorzystać z bezpłatnej usługi wyliczenia wszystkich niezbędnych na budowie produktów, a także z doradztwa technicznego.

Produkty objęte promocją kupić można w punkcie sprzedaży, który znajduje się się na liście oficjalnych partnerów handlowych Wienerberger i Semmelrock. Lista ta znajduje się na stronie Promocji – www.korzyscimurowane.pl.


 

Szczegóły i Regulamin na https://www.korzyscimurowane.pl


GDZIE KUPIĆ MATERIAŁY SEMMELROCK W LUBLINIE?

Lista polecanych firm

html_html_44

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe