Dachówka- GERARD CORONA- CHARCOAL

 

 

Cena: 51,50 zł (netto)/ 1m

 

 GERARD CORONA- CHARCOAL

 

Dachówka z posypką wulkaniczną GERARD Corona została zaprojektowana tak, aby odtwarzać wygląd i estetykę ręcznie wykonanego gontu z prawdziwego drewna, przeniesionego do XXI wieku i posiadającego zalety najnowocześniejszych technologii firmy GERARD.

 

INFORMACJE TECHNICZNE  -  GERARD® CORONA

Nasz profil z posypką wulkaniczną Corona jest 7 razy lżejszy niż dachówki betonowe lub gliniane. To nowoczesna interpretacja klasycznego drewnianego pokrycia dachowego. Dla przedłużenia żywotności stosujemy aluminiowo-cynkową stal odporną na korozję, a wytrzymałość na ekstremalne warunki pogodowe uzyskaliśmy dzięki unikatowemu systemowi mocowania firmy GERARD. Posypka z kamienia wulkanicznego i unikatowy kształt zapewniają walory estetyczne. Sprawdź nasze wspaniałe referencje!

 

WYBIERZ SWÓJ ULUBIONY KOLOR

Jaki kolor dachu najlepiej pasowałby do Twojego domu?

NASZE REFERENCJE Z TYM TYPEM DACHU:

 

  

GERARD® CORONA ZALETY

Góry, drewniane domy, domy z bali i dachy pokryte gontem. Lubisz rzucić wszystko, aby cieszyć się idylliczną, wiejską scenerią? Gont drewniany to piękne rozwiązanie, niestety mało trwałe. Twój drewniany dom zasługuje na długowieczne rozwiązanie, które wygląda jak gont, ale nie ulegnie siłom natury. GERARD Corona Shake dodaje nowoczesne zalety do klasycznego piękna: mocna, ognioodporna stal z aluminiowo-cynkową warstwą, zapewniającą ochronę przed korozją. Piękna dachówka pokryta posypką z kamienia wulkanicznego, cicha, odporna na odbarwienia i skrajne warunki pogodowe, będzie służyć domowi przez wiele lat. Gwarantujemy to przez 50 lat. Co najmniej.

 

LEKKIE I ODPORNE NA TRZĘSIENIA ZIEMI

 

ODPORNE NA WIATR I BURZĘ

 

ODPORNY NA ŚNIEG I LÓD

 

ODPORNY NA OGIEŃ

 

ODPORNOŚĆ NA GRADOBICIE

 

 

GWARANCJA

Pełna 50 letnia gwarancja!

50 lat pełnej gwarancji bez wyłączeń! Poparte 60 letnim doświadczeniem w produkcji!

 

 

 

KONTAKT

 

 

ul. Turystyczna 13
20-207 Lublin

www.albis-dachy.pl

Marek Marsula
tel.: 605 090 474
mail: [email protected]      

Bogdan Cieślak
tel. 533 502 506
mail: [email protected]         

 

Jacek Skiba 
tel.: 609 999 160
​mail: [email protected]

 

 

 
 
 

 


Zdjęcia (1)

51,50